
Loop mee voor het goede doel!
Houd jij van hardlopen? En wil je je beste beentje voorzetten voor mensen die getroffen zijn door kanker? Dit jaar lopen wij met een team van het Helen Dowling Instituut om geld op te halen voor de impact van kanker in het gezin. Doe je mee? De Singelloop (5 of 10 km) is op zondag 5 oktober 2025 door de idyllische grachten van Utrecht. Wij zorgen voor startbewijzen en een juichteam langs de kant!


Wat krijg je van ons?
- Een gratis Helen Dowling Instituut-hardloopshirt
- Een persoonlijke (online) actiepagina om gemakkelijk donaties in te zamelen
- Een gratis startnummer
- Goed gevulde goodiebag bij de finish
- Een fanclub langs de kant 🙂
Wat vragen wij jou?
- 5 of 10 kilometer hardlopen
- je laten sponsoren door je omgeving

Het programma en de route zijn nog niet bekend gemaakt. Zodra dit bekend is, laten wij dit weten.
Inschrijven Singelloop 2025
Wat leuk dat je mee wilt doen aan de Singelloop op zondag 5 oktober 2025. Vul hieronder je gegevens in en wij nemen zo snel mogelijk contact met je op.

Wil je niet deelnemen aan de Singelloop, maar wél ons als goed doel steunen? Wat geweldig! Gebruik hiervoor ons donatieformulier.
Dankzij de steun in 2024 hebben wij mensen met kanker en hun dierbaren betere zorg kunnen bieden, binnen en buiten ons instituut. Door behandelingen te verbeteren, wetenschappelijk onderzoek te doen en scholingen te ontwikkelen.
Concreet ziet dat er zo uit:
- Twee onderzoeksprojecten naar wat gezinnen nodig hebben
- Drie scholingen voor zorgprofessionals
- Uitbreiding van een bestaande succesvolle online therapie voor vermoeidheid, zodat koppels deze samen kunnen doen.
Onze missie voor gezinnen voor getroffen door kanker is nog niet volbracht. Wij zien nog meer kansen om te voorkomen dat deze kwetsbare gezinnen uitvallen en dat werk verzetten kunnen we niet zonder jou.

Contact
Wil je deelnemen aan de Singelloop? Stuur een mail naar hardlopen@hdi.nl en meld jezelf of je groep aan!
Sponsoring
Wij zijn altijd op zoek naar bedrijven die (een deel van) een evenement willen sponsoren. Zo zijn wij voor de Singelloop op zoek naar bijvoorbeeld een shirtsponsor. Wil jij met jouw bedrijf een bijdrage leveren? Neem contact met ons op.