u bent hier: Homepage Steun ons Evenementen Aan tafel met het HDI 2026

Kom jij bij ons aan tafel?

Op zaterdag 7 november vindt ons magische benefietgala plaats in het oogstrelend mooie Circa Amsterdam. Koop een tafel of een of meer stoelen en geniet van een avond vol culinaire verwennerij, verrassend entertainment en mooie veilingstukken en loterijprijzen. Beleef samen met je gasten een fabelachtig mooie avond en maak samen met ons impact!

Beleef een fabelachtig mooie avond én maak impact!

We nodigen je van harte uit voor ons benefietgala Aan tafel Met het Helen Dowling Instituut op zaterdag 7 november 2026, op een prachtige locatie: Circa Amsterdam.

Circa opende begin 2023 haar deuren en is de eerste circulaire evenementenlocatie van Nederland en een echte blikvanger. Kom je met ons een onvergetelijke avond beleven, vol spetterend entertainment, culinaire hoogstandjes en een spectaculaire veiling op deze magische plek?

Waar halen we dit jaar geld voor op?

Honderdduizenden mensen leven met de mentale gevolgen van kanker zonder professionele ondersteuning; wij vragen jouw hulp om onze kennis en ervaring beschikbaar te maken voor iedereen die dit nodig heeft. Reserveer een tafel, steun deze urgente missie en beleef tijdens Helen’s Club Night de avond van jouw leven waarin je daadwerkelijk toekomst geeft.


Programma

De Helen Dowling Club Night belooft een spectaculaire avond te worden. Onderstaand vind je het programma, welke alvast een klein inkijkje in de avond geeft.

Praktisch

7 november 2026

Circa Amsterdam

6.000,- voor 10 personen

18.00 tot 00.30 uur

Contact

We spreken je graag!

Veilingstukken gezocht!

Voor de veiling zijn wij op zoek naar unieke kavels. Heb je een tip of wil je een kavel inbrengen? Bel of mail ons vooral.